Oznamujeme Vám, že vysílání TV DUHA bylo ukončeno !!!

Nova SD, Nova Cinema SD:

Na základě oznámení TV Nova dojde v pondělí 8.2.2021 v cca 10.00 hodin dojde k vypnutí teletextu. K vypnutí dojde odbráním příslušného PIDu v předávaných streamech. Titulky pro neslyšící, které někteří diváci zobrazovali z teletextu, byly již v minulosti nahrazeny DVB titulky.

TV program REBEL:

Tento program je přesunutý na 7. kanál místo Das Erste, hned u STV1 a TA3. Měl by se automaticky objevit. Pokud se neobjeví, musíte přeladit.

 

Prima Comedy Central mění název na Paramount Network:

Nový název stanice uvidí diváci na svých přijímačích od 12. 1. 2021. Společnost ViacomCBS, která je prozovatelem kanálu Prima Comedy Central, změnu názvu vysvětlila "reakcí na vývoj trhu a potřeb diváků".

Nové vysílací schéma nabídne kombinaci zábavných seriálů z Comedy Centralu, jako jsou Sponge Bob, Taková moderní rodinka nebo Jak jsem poznal vaši matku. Diváci se mohou těšit i na premiérovou řadu Comedy Clubu s českými stand-up komiky. V hlavním vysílacím čase nabídne kanál každý večer filmy od Paramountu. V prvních dnech se můžete těšit například na filmy Terminál, Policajt z Beverly Hills, Záměna nebo Americká krása.

Přestože Paramount Network už neponese jméno Primy, bude tato se svým dlouholetým partnerem ViacomCBS pokračovat. 

Něměcké programy - SAT1, ZDF, Pro7 a další:

Vzhledem k dodržování autorských práv vysílatele těchto programů jsme nuceni tyto programy vypnout.

STV1 a TA3:

Tyto programy jsou přesunuty místo německých kanálů ZDF a SAT1 na 7.kanál. Měly by se vám automaticky objevit. Jestli ne, musíte si přeladit televizi.